Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

AVEMENU - DIGITÁLNÍ MENUBOARDY

Moderně a nápadně zobrazující se digitální menu nabídka (menuboard) na LED TV. Jídelní lístek restaurace, denní menu nebo sezónní nabídka, která zákazníkovi ihned padne do oka.

Klasické ručně psané menu, staticky přidáván obsah nebo fixní grafika jsou pracné, méně flexibilní a působí méně svěže a moderně. Digitální menuboard umožnuje předem načasovat požadovanou nabídku a také ji jednoduše měnit v reálném čase pár kliknutími. Toto umožnuje lépe cílenou a flexibilnější nabídku, která se vyjímá a přináší zvýšení prodeje produktů a služeb.          

Rám na míru

Rám na míru

Zobrazovací jednotky je možné osadit do libovolného rámu dle požadavku zákazníka, tak aby designově a esteticky ladil s prostředím provozu, ať už jde o moderní, historicky pompézní nebo neutrální prostory.

Jednoduchá obsluha

Jednoduchá obsluha

Obsah zobrazený na menuboarde lze jednoduše spravovat přes naše webové administrátorské rozhraní.

Zobrazovací jednotky

Zobrazovací jednotky

V rámci vašeho řešení vám dodáme zobrazovací jednotky ve formě LED TV nebo interaktivního dotykového displeje. Také je v mnoha případech možné využít již vaše stávající TV.

Interaktivní dotykový displej

Interaktivní dotykový displej

Interaktivní funcionalitu, ve které je možné přímé prohlížení obsahu návštěvníka pomocí navigace v menu dotykového displeje. 

Reference řešění - Avemenu