AVEMENU - DIGITÁLNÍ MENUBOARDY

Moderně a nápadně zobrazující se digitální menu nabídka (menuboard) na LED TV. Jídelní lístek restaurace, denní menu nebo sezónní nabídka, která zákazníkovi ihned padne do oka.

Klasické ručně psané menu, staticky přidáván obsah nebo fixní grafika jsou pracné, méně flexibilní a působí méně svěže a moderně. Digitální menuboard umožnuje předem načasovat požadovanou nabídku a také ji jednoduše měnit v reálném čase pár kliknutími. Toto umožnuje lépe cílenou a flexibilnější nabídku, která se vyjímá a přináší zvýšení prodeje produktů a služeb.          

AVEMENU - DIGITÁLNÍ MENUBOARDY
Rám na míru

Rám na míru

Zobrazovací jednotky je možné osadit do libovolného rámu dle požadavku zákazníka, tak aby designově a esteticky ladil s prostředím provozu, ať už jde o moderní, historicky pompézní nebo neutrální prostory.

Jednoduchá obsluha

Jednoduchá obsluha

Obsah zobrazený na menuboarde lze jednoduše spravovat přes naše webové administrátorské rozhraní.

Zobrazovací jednotky

Zobrazovací jednotky

V rámci vašeho řešení vám dodáme zobrazovací jednotky ve formě LED TV nebo interaktivního dotykového displeje. Také je v mnoha případech možné využít již vaše stávající TV.

Interaktivní dotykový displej

Interaktivní dotykový displej

Interaktivní funcionalitu, ve které je možné přímé prohlížení obsahu návštěvníka pomocí navigace v menu dotykového displeje. 

Reference řešění - Avemenu

PALACE ART HOTEL PEZINOK v boutique standardu nabízí noblesní atmosféru i exkluzivní služby v 48 pokojích a apartmánech. Okouzlí vás vstup na recepci i do gastronomické svatyně RESTAURACE Pálffy. Pohodlí a ticho je zaručeno v každém z pokojů, ve kterých je celkem 120 lůžek. V hotelu byl během výstavby připraven návrh, projekt a realizace TV systému. V televizi na pokojích je hostům dostupný servis v podobě náhledu účtu, aktuální menu restaurací, počasí s předpovědí. TV displej se kromě pokojů nachází také ve výtahu, recepci a také dřevěný "menuboard" v exteriéru informuje o kulturních akcích.
Ubytování v penzionu BERG prošlo rozsáhlou rekonstrukcí a momentálně si hosté mohou užívat příjemný komfort ve dvou typech pokojů - Business a Deluxe v celkové kapacitě 60 lůžek. Chloubou penzionu je Apartmán Deluxe, který je vhodný pro rodiny s dětmi nebo i jako svatební apartmá. V penzionu byl realizován update původního DVB-T systému na IPTV. Grafické menu na míru, integrace menuboardov s web stránkou, odlišují Penzion Berg od konkurence a také usnadňuje práci obsluze.
Thermalpark Dunajská Streda je jedno z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších rekreačních středisek jižního Slovenska. V krásném prostředí v srdci Žitného Ostrova nabízí kvalitní služby a dokonalý relax pro všechny věkové kategorie. Thermalpark vděčí své existenci šťastné náhodě: počátkem 80. let kdy na nynějším území koupaliště místo olejového vrtu navrtali v hloubce 1.600 metrů mineralizovanou vodu s teplotou 57 ° stupňů začala nová kapitola v životě Žitného Ostrova.
SLOVAKIA RING je profesionální a univerzální motoristický areál, jehož dominantou je závodní dráha disponující homologací Mezinárodní automobilové federace (FIA) II. stupně, jakož i Mezinárodní motocyklové federace (FIM). Areál SLOVAKIA RING přináší kromě profesionálního motorsportu i jedinečnou šanci zdokonalit si své řidičské schopnosti, vyzkoušet si rychlou jízdu, procvičit techniku, vychutnat si radost ze svobody za volantem.