LED PANELY

Speciální prezentační prostor, digitální billboard, reklama na fasádě budovy nebo místo v obchodním centru, tam všude si své místo najdou LED panely.

Neomezené rozměry, nestandardní tvarování, umístění na stěnu nebo podlahu, toto všechno splňují projekce složené s LED panelů.

centrála SORTEC EUROPE
Neomezený rozměr

Neomezený rozměr

LED panely skládáme do libovolných rozměrů a tvarů. Rozhraní ovládání zobrazovaného obsahu je do tohoto rozměru a tvaru následně speciálně upravené.

Interiérové i exteriérové použití

Interiérové i exteriérové použití

Naše LED panely umisťujeme na budovy ale i do interiérů showroom, prodejen, nákupních center apod.

Centrální řízení

Centrální řízení

Obsah a načasování zobrazovaného obsahu je řízeno ze serveru, přístupného na libovolném počítači z jakéhokoliv místa na světě.

Reference řešení - LED panely

Moderní nákupní galerie s více než 130 obchody a značkami v dosahu MHD, vlaku a s vlastním parkovacím domem.
Od roku 1991 specializující se na prodej satelitní techniky, anténní techniky, dovoz zařízení pro příjem, konverzi a distribuci signálů přenášejících obraz a zvuk. Centrála lokalizovaná v Bratislavě, k tomu 5 prodejen v rámci Slovenska fungujících pod vlajkou SORTEC EUROPE. Kmenový tým tvoří 20 pracovníků v sídle společnosti, kde je k dispozici kvalitní skladové, výrobní, testovací, prodejní a servisní zázemí. Od roku 2013 působí celosvětově v rámci exportních aktivit. Zákazníci firmu znají pro maloobchod, velkoobchod, montážní služby, servisní středisko, specialisty na projektování rozvodů pro příjem a distribuci TV / SAT po metalice i optice , dodavatele do řetězců , dodavatele do sektoru operátorů a vysílání, systémového integrátora.