HOTELOVÁ TELEVIZE, KTERÁ VYDĚLÁVÁ

Televize na pokoji přestává být pasivní a generuje zisk. Ucelené řešení hotelové interaktivní televize přes klasické LCD a LED TV. Jednoduše a účinně zvyšte pomocí prezentace hotelových služeb přes TV obrazovku prodej produktů a služeb.

Možnost individuálních úprav nebo vytvoření libovolných funkcionalit dle požadavků zákazníka. Uvítání ubytovaného hosta v 5. pádu, obousměrná komunikace mezi hostem a hotelem, tvoření objednávek hotelových produktů / služeb, kongresová navigace, dotazníky, zprávy ubytovanému na obrazovku, hlášení poruch, objednání taxi, evidence úklidu, napojení na Zomato, Yuptube a mnoho jiného ... všechno jednoduše spravovatelné zaměstnanci v přehledném grafickém webovém rozhání.

Hotelová televíze
Grafika na míru

Grafika na míru

Vzhled menu, ikony, text a obrázky nedostáváte stejné jako jiné hotely. Váš hotel je originál a proto i váš televizní systém je originál.

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora

Naše filozofie je otevřené a dlouhodobé partnerství se zákazníkem. Proto je pro nás kvalitní servis důležitou součástí dodávky systému.

Marketingový nástroj

Marketingový nástroj

Nejen informace které předáváte hostům jsou zajímavé, ale i ty které host zanechá při své návštěvě. Víte která položka v TV menu ho nejvíce zaujala? Avemeo to ví.

Reference řešení - Hotelová televize

Nápaditá architektura hotelu v nadmořské výška 1 117 m. n. m. Podtržená panorama hor přináší dokonalý souzvuk s okolní přírodou. Nevšední interiér se závanem avantgardy a různorodostí použitých materiálů je u nás pastvou pro tych, kterým je blízká "jinakosť". V hotelu byl realizován update původního TV systému. V televizi na pokojích je hostům dostupný servis v podobě náhledu kamer z lyžařského střediska, stav lanovek a vleků, počasí z meteostanic TMR.
PALACE ART HOTEL PEZINOK v boutique standardu nabízí noblesní atmosféru i exkluzivní služby v 48 pokojích a apartmánech. Okouzlí vás vstup na recepci i do gastronomické svatyně RESTAURACE Pálffy. Pohodlí a ticho je zaručeno v každém z pokojů, ve kterých je celkem 120 lůžek. V hotelu byl během výstavby připraven návrh, projekt a realizace TV systému. V televizi na pokojích je hostům dostupný servis v podobě náhledu účtu, aktuální menu restaurací, počasí s předpovědí. TV displej se kromě pokojů nachází také ve výtahu, recepci a také dřevěný "menuboard" v exteriéru informuje o kulturních akcích.
Ubytování v penzionu BERG prošlo rozsáhlou rekonstrukcí a momentálně si hosté mohou užívat příjemný komfort ve dvou typech pokojů - Business a Deluxe v celkové kapacitě 60 lůžek. Chloubou penzionu je Apartmán Deluxe, který je vhodný pro rodiny s dětmi nebo i jako svatební apartmá. V penzionu byl realizován update původního DVB-T systému na IPTV. Grafické menu na míru, integrace menuboardov s web stránkou, odlišují Penzion Berg od konkurence a také usnadňuje práci obsluze.
Horský Wellness hotel Vista **** nabízí komfortní ubytování uprostřed krásné přírody pohoří Kralického Sněžníku. Hotel je součástí Relax & Sport Resortu Dolní Morava, který je ideálním místem pro Vaši aktivní dovolenou. Hotel nabízí skvělé zázemí pro dovolenou s dětmi a bohaté animační programy. V hotelovém wellness najdete klidné místo pro relaxaci po dni stráveném na čistém horském vzduchu a své chuťové pohárky budete hýčkat ve vyhlášené restauraci Podbělka, jejíž udává tvář šéfkuchař Petr Svoreň.
Stylový hotel přímo v areálu okruhu SLOVAKIA RING a CENTRA BEZPEČNÉ JÍZDY nabízí ubytování v 46 komfortně zařízených a klimatizovaných pokojích. Pro hosty je k dispozici také wellness a hotelová restaurace. Součástí hotelu jsou konferenční prostory, které jsou ideální na pořádání firemních eventů a konferencí. Hotel má výhodnou polohu pro návštěvníky, kteří mají rádi spojení motoristického sportu s odpočinkem.