Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

INTERAKTIVNÍ TELEVIZE, KTERÁ VYDĚLÁVÁ

Televize na pokoji přestává být pasivní a generuje zisk. Ucelené řešení hotelové interaktivní televize přes klasické LCD a LED TV. Jednoduše a účinně zvyšte pomocí prezentace hotelových služeb přes TV obrazovku prodej produktů a služeb.

Možnost individuálních úprav nebo vytvoření libovolných funkcionalit dle požadavků zákazníka. Uvítání ubytovaného hosta v 5. pádu, obousměrná komunikace mezi hostem a hotelem, tvoření objednávek hotelových produktů / služeb, kongresová navigace, dotazníky, zprávy ubytovanému na obrazovku, hlášení poruch, objednání taxi, evidence úklidu, napojení na Zomato, Yuptube a mnoho jiného ... všechno jednoduše spravovatelné zaměstnanci v přehledném grafickém webovém rozhání.

Grafika na míru

Grafika na míru

Vzhled menu, ikony, text a obrázky nedostáváte stejné jako jiné hotely. Váš hotel je originál a proto i váš televizní systém je originál.

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora

Naše filozofie je otevřené a dlouhodobé partnerství se zákazníkem. Proto je pro nás kvalitní servis důležitou součástí dodávky systému.

Marketingový nástroj

Marketingový nástroj

Nejen informace které předáváte hostům jsou zajímavé, ale i ty které host zanechá při své návštěvě. Víte která položka v TV menu ho nejvíce zaujala? Avemeo to ví.

Reference řešení - Hotelová televize