DIGITAL SIGNAGE - POKROČILÁ PREZENTACE

Zlepšení zákaznické zkušenosti a jejich zpětné vazby, jehož výsledkem je zvýšení obratu z návštěvy zákazníka pomocí Digital signage - nejmodernějšího způsobu jak doručit informace, nabídku nebo reklamu na nejvíce navštěvovaných místech objektu s načasováním automatických změn obsahu podle denní doby a dne v týdnu.

Pomocí načasované propagace cílového obsahu nebo informací na klíčových a nejvíce viditelných místech objektu je Digital signage výborným a ověřeným nástrojem k upoutání pozornosti zákazníka. Flexibilní a na míru dělané řešení, které se velmi snadno spravuje pomocí webového rozhraní.

DIGITAL SIGNAGE - POKROČILÁ PREZENTACE
Interaktívní reklama

Interaktívní reklama

Zvyšuje hodnotu a efektivnost komunikace se zákazníky, návštěvníky, zaměstnanci.

Dotyková funkcionalita

Dotyková funkcionalita

Dotykové skrolovací produktové menu.

Centrální správa obsahu

Centrální správa obsahu

Přehledná a jednoduchá administrace.

Funkce na míru

Funkce na míru

Widgety, počasí, vestavěná Instagram prezentace a mnoho jiného.

Reference řešení - Digital signage

PALACE ART HOTEL PEZINOK v boutique standardu nabízí noblesní atmosféru i exkluzivní služby v 48 pokojích a apartmánech. Okouzlí vás vstup na recepci i do gastronomické svatyně RESTAURACE Pálffy. Pohodlí a ticho je zaručeno v každém z pokojů, ve kterých je celkem 120 lůžek. V hotelu byl během výstavby připraven návrh, projekt a realizace TV systému. V televizi na pokojích je hostům dostupný servis v podobě náhledu účtu, aktuální menu restaurací, počasí s předpovědí. TV displej se kromě pokojů nachází také ve výtahu, recepci a také dřevěný "menuboard" v exteriéru informuje o kulturních akcích.
Ubytování v penzionu BERG prošlo rozsáhlou rekonstrukcí a momentálně si hosté mohou užívat příjemný komfort ve dvou typech pokojů - Business a Deluxe v celkové kapacitě 60 lůžek. Chloubou penzionu je Apartmán Deluxe, který je vhodný pro rodiny s dětmi nebo i jako svatební apartmá. V penzionu byl realizován update původního DVB-T systému na IPTV. Grafické menu na míru, integrace menuboardov s web stránkou, odlišují Penzion Berg od konkurence a také usnadňuje práci obsluze.
TATRY VNUTRI zážitková prohlídka v srdci Evropy, v centru Vysokých Tater. V centru Starého Smokovce najdete jedinečnou prohlídku Vysokých Tater pod jednou střechou za každého počasí. Zažijte přírodní krásy, divočinu, atmosféru a unikáty Tater originálním způsobem. Objevte přírodní živly a výhledy jaké jste ještě neviděli!
6 velkoformátových videoprojekcí
4 dotykové displej plné informací
Virtuální realita
Vjemové (dotykové a čichové) exponáty
Lezecká stěna
Thermalpark Dunajská Streda je jedno z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších rekreačních středisek jižního Slovenska. V krásném prostředí v srdci Žitného Ostrova nabízí kvalitní služby a dokonalý relax pro všechny věkové kategorie. Thermalpark vděčí své existenci šťastné náhodě: počátkem 80. let kdy na nynějším území koupaliště místo olejového vrtu navrtali v hloubce 1.600 metrů mineralizovanou vodu s teplotou 57 ° stupňů začala nová kapitola v životě Žitného Ostrova.
Bratislavský hrad je soubor staveb v historickém areálu, který zabírá vrchol návrší na jihozápadním ostrohu  malokarpatského hřebenu na levém břehu Dunaje v Bratislavě. Hradu dominuje monumentální stavba bývalého královského paláce tvořící neodmyslitelnou panorama hlavního města Slovenska. Svojí úlohou v dějinách Velké Moravy, Uherska, Československa a moderního Slovenska představuje Bratislavský hrad významný památník společensko-historického vývoje v této oblasti.