DIGITAL SIGNAGE - POKROČILÁ PREZENTACE

Zlepšení zákaznické zkušenosti a jejich zpětné vazby, jehož výsledkem je zvýšení obratu z návštěvy zákazníka pomocí Digital signage - nejmodernějšího způsobu jak doručit informace, nabídku nebo reklamu na nejvíce navštěvovaných místech objektu s načasováním automatických změn obsahu podle denní doby a dne v týdnu.

Pomocí načasované propagace cílového obsahu nebo informací na klíčových a nejvíce viditelných místech objektu je Digital signage výborným a ověřeným nástrojem k upoutání pozornosti zákazníka. Flexibilní a na míru dělané řešení, které se velmi snadno spravuje pomocí webového rozhraní.

DIGITAL SIGNAGE - POKROČILÁ PREZENTACE
Interaktívní reklama

Interaktívní reklama

Zvyšuje hodnotu a efektivnost komunikace se zákazníky, návštěvníky, zaměstnanci.

Dotyková funkcionalita

Dotyková funkcionalita

Dotykové skrolovací produktové menu.

Centrální správa obsahu

Centrální správa obsahu

Přehledná a jednoduchá administrace.

Funkce na míru

Funkce na míru

Widgety, počasí, vestavěná Instagram prezentace a mnoho jiného.

Reference řešení - Digital signage

PALACE ART HOTEL PEZINOK v boutique standardu nabízí noblesní atmosféru i exkluzivní služby v 48 pokojích a apartmánech. Okouzlí vás vstup na recepci i do gastronomické svatyně RESTAURACE Pálffy. Pohodlí a ticho je zaručeno v každém z pokojů, ve kterých je celkem 120 lůžek.
Slovenské olympijské a sportovní muzeum, konečně vlastní stálou expozici - SÍŇ profesora VLADIMÍRA Černušák. Veřejnost v ní může objevit poklady slovenského sportu, dosud prezentovány jen částečně. Poprvé v historii slovenského muzejnictví je zpřístupněna stálá expozice muzea zaměřeného na historii olympijského hnutí a sportu!
Ubytování v penzionu BERG prošlo rozsáhlou rekonstrukcí a momentálně si hosté mohou užívat příjemný komfort ve dvou typech pokojů - Business a Deluxe v celkové kapacitě 60 lůžek. Chloubou penzionu je Apartmán Deluxe, který je vhodný pro rodiny s dětmi nebo i jako svatební apartmá.
TATRY VNUTRI zážitková prohlídka v srdci Evropy, v centru Vysokých Tater. V centru Starého Smokovce najdete jedinečnou prohlídku Vysokých Tater pod jednou střechou za každého počasí. Zažijte přírodní krásy, divočinu, atmosféru a unikáty Tater originálním způsobem.
Thermalpark Dunajská Streda je jedno z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších rekreačních středisek jižního Slovenska. V krásném prostředí v srdci Žitného Ostrova nabízí kvalitní služby a dokonalý relax pro všechny věkové kategorie.
Slovenské národní muzeum je vrcholná státní zbírkotvorná, vědeckovýzkumná a kulturně-vzdělávací instituce v oblasti muzejní činnosti v Slovenské republice.
83. mistrovství světa v ledním hokeji se konalo v květnu 2019. Pořadatelem bylo Slovensko, hrálo se v hlavním městě Bratislavě a v druhém největším městě v Košicích.
Toto muzeum je součástí SNM - Muzea Slovenského národních rad v Myjave. V šesti místnostech se muzejní dokumentuje jeho životní dráha, soukromí a záliby, ale zejména jeho vojenská, diplomatická a politická činnost.