Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Město Topoľčany

Město Topoľčany leží v Nitranské pahorkatině. Název města pravděpodobně pochází ze slovanského výrazu označujícího teplé prameny (topol, tapol). Topoľčany jsou známé doma i v zahraničí také výborným pivem pod značkou Topvar. O tom, že město žije živým kulturním a společenským životem spolu s regionem, svědčí tradiční kulturní akce jako Topoľčanské hudební jaro, Festival malé dechové hudby, Topoľčanské hody apod. Město Topoľčany patří k významným městům Nitranského kraje.

Dodané řešení

Centrum ekologické výchovy

Cílem projektu bylo vytvořit místo plné nových informací a poznatků. Centrum je ideálním místem pro skupinovou výuku žáků jako doplněk k vybraným předmětům v rámci školního vzdělávacího programu.

Pomocí interaktivních prvků, audiovizuálních děl a praktických ukázek je možné návštěvníky seznámit s environmentální tematikou. V tabletech budou žáci využívat výukové hry - různé druhy skládaček, slepé mapy, doplňky, kvízy, práce s fantazií - kreslení, čtení textů, které budou později diskutovat s přednášejícím. Dotyková obrazovka, která slouží jako pomůcka pro přednášejícího, obsahuje téma čistoty vody, půdy a čistoty vzduchu.


  • Interaktivní dotykový displej
    Interaktivní dotykový displej