Muzea a galerie

Představení díl a expozic formou interaktivní a zážitkové prohlídky. Vytvoření jedinečné atmosféry, trochu odlišným způsobem a to pomocí velkoplošných projekcí, interkatívnych displejů, virtuální reality a podobně.

Zřízení historických a uměleckých expozic digitálně - řešení prezentací výtvarně-architektonických expozičních místností, s důrazem na autenticitu, tedy jako doplněk ke originálním autentickým předmětům, exponátům a jiným materiálům, vše s cílem přenést návštěvníka např. do dobového prostředí nebo jej zapojit do děje přírodní scenérie.

Muzea a galerie
Grafika a řízení obsahu na míru

Grafika a řízení obsahu na míru

Obsah je přizpůsoben do posledního detailu, zadavatel má absolutně volnou ruku.

Dotyková funkcionalita

Dotyková funkcionalita

Interaktivita a selekce podle preference návštěvníka. Pohyb v informačním menu, jehož koncepce je plně konzultována se zadavatelem.

Mód průvodce

Mód průvodce

Prohlídka, která vede návštěvníka výstavou, čímž je dosažen ucelený zážitek. 

Reference řešení - Muzea a galerie

TATRY VNUTRI zážitková prohlídka v srdci Evropy, v centru Vysokých Tater. V centru Starého Smokovce najdete jedinečnou prohlídku Vysokých Tater pod jednou střechou za každého počasí. Zažijte přírodní krásy, divočinu, atmosféru a unikáty Tater originálním způsobem. Objevte přírodní živly a výhledy jaké jste ještě neviděli!
6 velkoformátových videoprojekcí
4 dotykové displej plné informací
Virtuální realita
Vjemové (dotykové a čichové) exponáty
Lezecká stěna
Bratislavský hrad je soubor staveb v historickém areálu, který zabírá vrchol návrší na jihozápadním ostrohu  malokarpatského hřebenu na levém břehu Dunaje v Bratislavě. Hradu dominuje monumentální stavba bývalého královského paláce tvořící neodmyslitelnou panorama hlavního města Slovenska. Svojí úlohou v dějinách Velké Moravy, Uherska, Československa a moderního Slovenska představuje Bratislavský hrad významný památník společensko-historického vývoje v této oblasti.