Muzea a galerie

Představení díl a expozic formou interaktivní a zážitkové prohlídky. Vytvoření jedinečné atmosféry, trochu odlišným způsobem a to pomocí velkoplošných projekcí, interkatívnych displejů, virtuální reality a podobně.

Zřízení historických a uměleckých expozic digitálně - řešení prezentací výtvarně-architektonických expozičních místností, s důrazem na autenticitu, tedy jako doplněk ke originálním autentickým předmětům, exponátům a jiným materiálům, vše s cílem přenést návštěvníka např. do dobového prostředí nebo jej zapojit do děje přírodní scenérie.

Muzea a galerie
Grafika a řízení obsahu na míru

Grafika a řízení obsahu na míru

Obsah je přizpůsoben do posledního detailu, zadavatel má absolutně volnou ruku.

Dotyková funkcionalita

Dotyková funkcionalita

Interaktivita a selekce podle preference návštěvníka. Pohyb v informačním menu, jehož koncepce je plně konzultována se zadavatelem.

Mód průvodce

Mód průvodce

Prohlídka, která vede návštěvníka výstavou, čímž je dosažen ucelený zážitek. 

Reference řešení - Muzea a galerie

Slovenské olympijské a sportovní muzeum, konečně vlastní stálou expozici - SÍŇ profesora VLADIMÍRA Černušák. Veřejnost v ní může objevit poklady slovenského sportu, dosud prezentovány jen částečně. Poprvé v historii slovenského muzejnictví je zpřístupněna stálá expozice muzea zaměřeného na historii olympijského hnutí a sportu!
TATRY VNUTRI zážitková prohlídka v srdci Evropy, v centru Vysokých Tater. V centru Starého Smokovce najdete jedinečnou prohlídku Vysokých Tater pod jednou střechou za každého počasí. Zažijte přírodní krásy, divočinu, atmosféru a unikáty Tater originálním způsobem.
Slovenské národní muzeum je vrcholná státní zbírkotvorná, vědeckovýzkumná a kulturně-vzdělávací instituce v oblasti muzejní činnosti v Slovenské republice.
Toto muzeum je součástí SNM - Muzea Slovenského národních rad v Myjave. V šesti místnostech se muzejní dokumentuje jeho životní dráha, soukromí a záliby, ale zejména jeho vojenská, diplomatická a politická činnost.