Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Self Check-in Kiosk

„Slim“ design kiosku s dotykovou obrazovkou. Navrženo jako samostatná velká dotyková obrazovka nebo s možností integrace dalších periferií. Online / offline použití a připojení k informačnímu systému pro celkovou správu obsahu a vstupů návštěvníků.

Používá se jako marketingový nebo prodejní nástroj, který eliminuje potřebu obsluhy zákazníka zaměstnancem.

Důraz na design

Důraz na design

Dost bylo kiosků, které se nápadně podobají težkopádnemu bankomatu „ATM“! Uvíítejte moderní řešení, které lze přizpůsobit do posledního detailu (od velikosti displeje po velikost základny a tloušťku zadní stěny), aby přesne pasovalo do prostoru umístnění.

Inovativní řešení

Inovativní řešení

Díky modularitě našeho softwaru a lince na výrobu stojanů a rámů posouváme funkčnost a design kiosku na novou úroveň! 

Unikátní prezentace

Unikátní prezentace

Kromě použití pro praktické účely je kioskové řešení vynikajícím marketingovým nástrojem s interaktivní prezentací, která pomáhá přivést produkty a služby do povědomí návštěvníka a / nebo jim umožňuje zakoupit je přímo v kiosku. 

Samoobslužný kiosk

Samoobslužný kiosk

Ubytování hosta s nebo bez rezervace. Platba za pokoj kartou. Skener dokladu ID nebo pasu. Informace o hotelových službách. Vydávání karet pro vstup do pokoje. Usnadnění příjmu hromadných příjezdů zákazníků nebo přijezdu v noci (non-stop recepce). Informační panel použitelný táke jako prezentace pro reklamní účely.